İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple TV Türkiye’de!

Apple TV sonunda ülkemizde de satışa sunuldu. 32 GB ve 64 GB kapasiteli iki farklı sürümü olan dördüncü nesil Apple TV 64 bit mimariye sahip A8 çip ile karşımıza çıkıyor.

teknik destek

Tek renk seçeneği bulunan Apple TV’nin 32GB kapasiteli modeli 629TL’den satışa sunuldu. 64GB kapasiteye sahip üst versiyon ise 829TL. Ürün kutusunun içerisinden HDMI kablosu çıkmıyor.

iPhone, iPad ve Apple Watch başta olmak üzere, Apple ürünlerinin çoğunun amacı size aynı etkileyici deneyimi yaşatmak, yani ekranla doğrudan etkileşim kurmanızı sağlamak için geliştirilmiş durumda. Bunu da büyük ölçüde, parmağınızın basit ve doğal hareketleriyle yapabiliyorsunuz. Ama aynı etkileyici deneyimi, 3 metre uzaktaki duvarda asılı duran bir ekranda nasıl yaratırsınız? Yeni Apple TV arayüzü, bu temel zorluğu TV ekranıyla etkileşme biçiminizi değiştiren Touch Surface sayesinde aşıyor.

Apple’ın Türkiye’deki stoklarında bulunan ürün, 5-7 iş günü içinde ücretsiz kargo ile adresinize gönderiliyor. Bir önceki model olan üçüncü nesil Apple TV’yi ise 279 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

 

teknik destek