Apple Watch Series 3, İki Yeni Renk Seçeneği ile Geliyor!

Apple Watch Series 3

iOS 11’in final sürümünün sızdırılmasının etkisi devam ediyor. Geliştiriciler, yazılımın derinliklerinden bir bir Apple’ın 12 Eylül’deki özel etkinliğinde tanıtacağı ürünleri ile ilgili merak edilenleri ortaya çıkartıyorlar.

teknik destek

9to5Mac, iOS 11’in GM sürümünde Apple Watch Series 3’ün renk seçeneklerine vurgu yapan referanslara ulaştı. Gerçeği yansıtıp yansıtılmadığı tartışılır ancak iOS 11’in final sürümünde yer alan referans kodlara göre Apple, Apple Watch Series 3’te iki yeni renk seçeneğine yer verecek. Bunlar, Seramik Grisi ve Alüminyum Allık Altın.

iPhone X Bakır Altın

“Alüminyum Allık Altın” olarak adlandırılan yeni Apple Watch renginin iPhone X ile gelmesi bekleniyor. Daha önce Şampanya Altını ve Bakır Altın olarak da ifade edilen Allık Altın’nın, halihazırda mevcut olan Roze Altın renk seçeneğine yakın bir renk olduğu söyleniyor.

“Seramik Gri” renk seçeneğinin benzerini geçtiğimiz yıl tanıtılan Apple Watch Series 2’de “Beyaz Seramik” olarak görmüştük. Apple Watch Series 3’te de benzer renk seçeneğini hatta daha ilgi çekici olanını göreceğiz gibi duruyor.

Apple’ın yeni Apple Watch Series 3’ü, 12 Eylül Salı günü Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan özel etkinliğinde yeni iPhone modelleri ile birlikte duyurması bekleniyor.

müşteri hizmetleri