Apple, WWDC’de iOS 12 ve yeni MacOS’u tanıtabilir

Apple-cover

Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı 4 Haziran 2018’de San Jose’de başlayacak. Apple bu yıl gerçekleştireceği geliştiriciler konferansı sırasında MacOS ve iOS‘un yeni sürümünü tanıtabilir. iOS 12 Tanıtılacak mı?

teknik destek <

Apple 29’uncu geliştiriciler konferansının San Jose’de gerçekleşeceğini söyledi. 4-8 Haziran arası olacak etkinlik Convention Center’da gerçekleşecek.

WWDC daha önceki yıllarda olduğu gibi geliştiriciye iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV, Mac ve HomePod için tüm platformlarda ne gibi deneyimler geliştirebilecekleri konusunda bazı yolları göstermekte.

Yeni MacOS ve Yeni iOS 12 Tanıtılabilir!

SiriKit, HomeKit, HealthKit, GymKit, MusicKit, ResearchKit ve CoreML gibi birçok alanda geliştirici API’leri geliştiricilerin kullanıcılar için, sağlık, gezinme, alışveriş gibi birçok kapsamlı alanda kontrol edebilme yetisi kazandırıyor.

Apple geçtiğimiz yıl gerçekleşen WWDC’de ARKit’i ilk defa sunmuştu. O günden bu güne, App Store’daki kategorilerde geliştiriciler kullanıcılar için gerçek dünyayı yansıtan sanal deneyimler üzerinde birçok deneyim yaşattı.

155’i geçen ülkede iOS,  macOS,  watchOS,  tvOS ve  iMessage’ta  kullanılabilen  App Store, kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştırıp, zengin bir deneyim sunuyor. Apple bu etkinlikte iOS 12 ve yeni MacOS sürümünü tanıtabilir.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.