Apple’dan 23 Nisan’a iPad ve Apple Pencil Dokunuşu

appledan-23-nisana-ipad-ve-apple-pencil-dokunusu

Apple 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı unutmadı. Yaşları 7.5 ile 13 arasında değişen 15 çocuk iPad ve Apple Pencil ile kendi portrelerini çizdi. iPad ile Benim Portrem adındaki çalışmada 15 çocuk iPad ve Apple Pencil kullanarak yaratıcılıklarını konuşturdu. 

teknik destek <

Apple geçtiğimiz günlerde uygun fiyat etiketine sahip olan ve Apple Pencil desteği sunan yeni iPad modelini tanıtmıştı. Apple’ın özellikle öğrencilere yönelik tanıttığı bu yeni iPad modeli kullanıcılar tarafından büyük beğeniyle karşılanmıştı. 

Apple’ın Çocuklara Yönelik Uygulamaları Güncellendi!

Yeni iPad’in reklam filmlerini yayınlayan Apple 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da unutmadı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Apple, App Stroe’da bulunan  Dr Panda Art Class, Caterpillar Creative Play, Fox&Sheep Movie Creator gibi uygulamalardan; Çocuklara kodlama öğreten, Swift Playgrounds, Code Karts, Kids’n’Code gibi uygulamalara; iPad ve Apple Pencil ile skeç yapabilecekleri Procreate, Folioscope gibi uygulamalardan, Öğrenmeyi eğlenceli hale getiren Lingokids, Homer:İngilizce Okumayı öğren gibi uygulamalara; Çocuklar için Geleceğin Meslekleri Little Fox Animal Doctor, Alpi Çocuk- Diş Doktoru gibi uygulamalara; Küçük Mozartlara Tongo Music, Toc and Roll gibi uygulamalardan Astro Cat Stickers, Super Mario Run Stickers içeriklerini App Store‘da güncelledi. 

appledan-23-nisana-ipad-ve-apple-pencil-dokunusu

iPad, 8 Engelli Öğrencinin Hayatını Değiştirdi!

Apple’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili reklam filmini haberimizin sonunda izleyebilirsiniz. 

https://youtu.be/m5ayVKyuS_A

müşteri hizmetleri