Apple’dan Animasyon Filmi Geliyor!

Apple’dan Animasyon Filmi Geliyor!

Apple, dizi hazırlıklarının ardından ilk orijinal animasyon filmi için düğmeye bastı. Apple tarafından yayınlanacak ilk orijinal film, ödüllü animasyon filmleriyle bilinen Cartoon Saloon tarafından hazırlanacak.

teknik destek <

Amazon ve Netflix gibi platformların ortaya koyduğu başarıdan sonra orijinal içerik sektörüne giren Apple, orijinal dizilere ek olarak filmler de yayınlamak istiyor. Son aylarda “See, Amazing Stories, Are You Sleeping” gibi dizilerin duyusunu yapan firma, bu sefer ilk orijinal film hazırlıklarına başladı.

Apple’dan Animasyon Filmi Geliyor!

Bloomberg tarafından paylaşılan habere göre, ilk animasyon filmin yapımı için Cartoon Saloon ile anlaşılacak. 20 yıla yakın bir süredir sinema sektöründe rol oynayan stüdyo, son yıllarda altında imzası bulunan filmlerle adından söz ettirmeyi başardı. Son on yılda üç Oscar adaylığı bulunan stüdyo ile Apple ortak bir çalışma yapacak gibi duruyor.

Apple, Cartoon Saloon’a hazırlatacağı filmi, ilerleyen aylarda içerik sayısı artacak olan dijital platformu üzerinden paylaşacak. Filmin ödüllere aday olabilmesi için kısa bir süre sinema salonlarında gösterime alınacağı da söyleniyor.

Apple’dan Animasyon Filmi Geliyor!

İki firma arasında anlaşma sağlanırsa, stüdyo Apple’a birden fazla animasyon film hazırlayacak. Konu hakkında gleişmeler yaşandıkça sizlere aktarıyor olacağız.

müşteri hizmetleri