Apple’dan Yepyeni Bir Kariyer Sayfası!

appledan-yepyeni-bir-kariyer-sayfasi

Amerikalı teknoloji devi Apple yaptıkları işlerle ilgili olarak yeni bir internet sayfasını yayına aldı. Apple’ın yeni internet sitesinde Apple’da görev alan ekiplerinin iş tanımlarına detaylı bir şekilde ulaşmak mümkün. 

teknik destek

Teknoloji denilince akla gelen ilk markalardan birisi olan Apple’da çalışmak pek çok kişinin hayali. İşlerini iyi yapan binlerce çalışanın bulunduğu Apple yepyeni bir kariyer sayfasını kullanıma sundu. Sitede yer alan kategoriler arasında donanım, yazılım ve hizmetler, tasarım, operasyon ve tedarik zinciri, pazarlama, kurumsal işlevler, satış ve iş geliştirme, perakende satış ve destek ile birlikte hizmet bölümleri bulunuyor. 

Apple’ın kariyer sitesinde Apple’ın sevilen ürünlerini geliştirilen ekiplerin başında olan kişiler de dahil olmak üzere pek çok kişi hakkında bilgiler yer alıyor. Yenilikçi iş uygulamalarının öneminin vurgulandığı sayfada işbirlikçi çalışmanında çalışanlara fayda sağladığı belirtiliyor. 

Apple’dan Öğrencilere Yönelik İş Programları!

Öğrencilerin kendileri için çok önemli olduğunu yeni sayfasında belirten Apple, AppleCare College ile Apple Store Leader programlarında öğrencilere fırsat sunduklarını ve böylelikle Apple’ın sadece Amerika’da iki milyondan fazla iş imkanı yarattığına yer verildi.

Apple’ın yeni kariyer sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

müşteri hizmetleri