Şimdi yükleniyor

Apple’ın CEO’sunun Cebinde iPhone 8 mi Var?

Tim Cook iPhone 8

Apple’ın CEO’sunun Cebinde iPhone 8 mi Var?

Son Güncelleme tarihi 31 Mart 2022 by Teknoloji Haber

Apple’ın yeni amiral gemisi OLED ekranlı iPhone 8 ile ilgili iddialar hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Apple’ın henüz tanıtmadığı ürünleriyle ilgili tutarlı tahminleri ile yakinen tanıdığımız isimleri analistler ve analiz firmaları gelecek nesil iPhone’la ilgili sık sık yeni bilgiler paylaşıyorlar. Öyle ki, neredeyse Apple’ın yeni amiral gemisiyle ilgili her şey ortaya çıkmış durumda.

teknik destek

Böyle bir zamanda Apple’ın CEO’su Tim Cook’un Twitter’da paylaştığı bir fotoğrafla bir anda ilgi odağı haline geldi ve fotoğraf gündeme bomba gibi düştü. ABD’nin Ohio eyaletindeki bir üretim tesisini ziyaret eden Tim Cook’un ziyaretinde çektirdiği kareyi Twitter hesabında paylaşması ilginç bir teorinin üretilmesine vesile oldu.

Asem H. isimli bir sosyal medya kullanıcısı Tim Cook’un cebinde belirgin bir şekilde gözüken telefonun, iPhone 7’den uzun ancak iPhone 7 Plus’tan daha dar olduğunu belirterek söz konusu telefonun iPhone 8 olduğunu iddia etti ve bu teori kimi uzman tarafından da doğrulandı.

iPhone-8-Tim-Cook Apple'ın CEO'sunun Cebinde iPhone 8 mi Var?

Elbette ki Tim Cook’un cebindeki iPhone’un iPhone 8 olması büyük bir sürpriz değil, oldukça olağan olarak değerlendirilmeli. Çünkü çoğu zaman teknoloji devlerinin yönetim kademesi bu tip girişimlerde bulunabiliyorlar ve gelecek nesil aygıtlarının testlerini bizzat kendileri yapmak isteyebiliyorlar. Tim Cook’ta tam olarak böyle bir amaç ile iPhone 8’i cebine koymuş olabilir.

teknik destek