Apple’ın Diğer Kablosuz Kulaklığının da Sevkiyatları Ertelendi!

BeatsX-Kulak-İci-Kulaklik

Apple, iPhone 7’yi Eylül ayında kulaklık girişini kaldırarak, AirPods ve bir sürü kablosuz Beats markalı kulaklıklarını duyurdu. Onların arasında en uygun fiyatlısı “bu sonbaharda” diyerek lanse edilen BeatsX‘di.

teknik destek

599 TL fiyat etiketi ile sunulan BeatsX, çok da ucuz olmasa da bir AirPods’a göre daha uygun fiyata ve kullanışlı yapıya sahipti. En azından kaybolmasının daha güç olması onu daha cazip kılıyor. Elbetteki AirPods teknolojik olarak, her yönü ile daha üstün. Onunla 40 saate varan pil ömrü vaat ediliyor.

BeatsX’in 16 Aralık itibariyle tüm dünyada satışa sunulması bekleniyordu ancak son gelen bilgilere göre BeatsX’de AirPods ile aynı kaderi paylaşacak gibi duruyor.

B & H tarafından kulaklık ön siparişinde bulunan müşterilere gönderilen bir e-postada, perakendeci kulaklıkların taşınması için en az 2-3 ay gibi bir süreçten söz ediliyor. Birkaç haftalık bir gecikme anlaşılabilir ancak 2-3 aylık bir gecikme, Apple’ın kablosuz kulaklıklarıyla bazı önemli imalat veya teknik sorunlarla karşılaştığını gösteriyor.

Geçen hafta yayınlanan bir raporda, Apple’ın AirPods ile bazı seri imalat sorunları ile karşılaştığı iddia edilmişti. Bununla birlikte, BeatsX kulaklıkların AirPods ile tek ortak yanı W1 çipi. Bu noktada, tek suçlanabilecek şeyin W1 çipin olabileceği tahmin ediliyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.