Apple’ın Gizlice Geliştirdiği Yeni Ürünü Ortaya Çıktı!

Amerikan teknoloji devi Apple’ın gizlice geliştirdiği yeni ürünü ortaya çıktı. İşte Apple’ın herkesten gizlediği o yeni ürünü. 

teknik destek <

Apple’ın çok sevilen dizüstü bilgisayar modelleri MacBook ile iPad modellerinin karışı bir cihaz tanıtacağı uzun süredir konuşuluyordu. Apple’ın MacBook dizüstü bilgisayarı ile iPad cihazının en iyi kısımlarını aynı potada eriterek kullanıcıları oldukça memnun edecek yeni bir cihaz üzerinde son çalışmalarını tamamlamak üzere olduğu iddia edildi. Star kod adına sahip olan Apple’ın yeni cihazı ARM tabanlı işlemciden güç alacak. Dokunmatik bir ekranla gelecek olan Apple’ın yeni cihazı ayrıca ultra hafif bir yapıda olacak. 

Kısa bir süre önce Apple’ın macOS işletim sistemi ile iOS işletim sistemini birleştireceği konuşulmuştu. Apple’ın devrimsel projesinin ne zaman gerçekleşeceği merak edilirken Apple CEO’su Tim Cook böyle bir birleşmenin gerçekleşmeyeceğini belirten açıklama yapmıştı. 

MacBook – iPad Karışımı!

Ortaya çıkan son haberlere göre Apple Star kod adında yeni bir cihaz geliştiriyor. Dokunmatik ekrana sahip olacak olan Star kod adındaki yeni Apple cihazı ayrıca SIM kart slotu, GPS ve pusula gibi iPad özelliklerine sahip olacağı düşünülüyor.

Apple’ın iOS Uygulamalarının macOS’te Kullanılması Projesinde Önemli Gelişme

Mevcut Mac cihazların sahip olduğu aynı temel özelliklere sahip olacak olan yeni Apple cihazının MacBook modellerinden daha hafif bir cihaz olacağı düşünülüyor. Star kod adındaki cihazın ayrıca iOS işletim sisteminde çalışan uygulamaları da çalıştıracağı düşünülüyor. 

Apple’ın yeni cihazının ne zaman tanıtılacağı bilinmese de Apple yeni cihazın kullanıcı deneyimini arttırmak için çalışmalarını sürdürdüğü gelen haberler arasında. 

müşteri hizmetleri

Comments are closed.