Çerçevesiz, Kavisli Ekranlı iPhone 8 Konsepti Yayınlandı

img_0180

iPhone 7 piyasaya çıkalı henüz 2 ay oldu. Fakat son günlerde daha çok iPhone 8 haberleri gündemde. iPhone 8 ile ilgili haberler tasarımcıların da ilham kaynağı oldu ve ilk konsept çalışmaları geldi.

teknik destek <

2017 yılında çıkacak iPhone için erken söylentiler Apple’ın önemli değişiklikler yapmayı planladığını iddia ediyor. Ana ekran tuşu, üst ve alt çerçeve tasarım değişikliğinden ilk nasibini alacak olan şeyler gibi görünüyor. Çerçeve olmayan, kavisli OLED ekranlı iPhone 8 Apple’ın şimdiye kadarki en güzel telefonu olabilir.

Bazı tasarımcılar, büyük tasarım değişikliklerinin yanı sıra şirketin önümüzdeki yıl da bir Jet White (bembeyaz) rengini de renk seçenekleri arasına ekleyeceğini düşünüyorlar. IDropNews tarafından tasarlanan iPhone 8 konsepti beyaz kasanın ekranın geri kalan kısmı ile sorunsuz bir şekilde nasıl birleşebileceğini göstermekte.

Bembeyaz iPhone 8

Siyah ve beyaz olan konsept tasarımda çerçevesiz ekrana sahip olmanın yanında home tuşunun olmadığını görüyoruz. Şu anda iPhone 7 Plus’ın ebat olarak 5.8 inçlik telefonlardan bile büyük olması Apple’ı 2017 yılında çerçevesiz bir iPhone’a zorlayabilir.

img_0178

müşteri hizmetleri