Şimdi yükleniyor

Çok satan iPhone XR özellikleri

Çok satan iPhone XR özellikleri

Çok satan iPhone XR özellikleri

Son Güncelleme tarihi 29 Aralık 2018 by Müşteri hizmetleri

Apple’ ın iddia ettiğine göre son çıkan modellerde en çok satan model iPhone XR olmuş. iPhone XR fiyatı ve iPhone XR özellikleri nasıl hadi bakalım!

teknik destek

Çentikli mi çentiksiz mi, gerçekten doğru mu yoksa bir photoshop telefonu mu derken; artık iPhone XR hayatlarımıza girmeye başladı.

iPhone XR özellikleri: 6.1 inç ekranın Apple resmi sitesinden ise satış başlangıç fiyatı 7.399 TL’dir. Birçok farklı teknolojinin kullanıldığı iPhone XR, son günlerin en popüler telefonu haline gelmiştir. Kullanılan Liquid Retina ile harika bir LCD ekran görüntüsü yaratılmıştır. Çözünürlüğü 1792 * 828 piksel olan telefonun, aynı zamanda ppi değeri 326 olarak açıklanmıştır.

cok-satan-iPhone-XR-ozellikleri-0 Çok satan iPhone XR özellikleri
iPhone XR özellikleri

Artık Touch ID teknolojisinden Face ID teknolojisine geçen Apple markası, bunun iPhone XR ile de göstermektedir. Gücünü Apple A12 Bionic işlemciden almaktadır. iPhone X ile başlatılan sistem, iPhone XR ile devam ettirilmektedir. Gelelim iPhone XR kamera özellikleri bölümüne…

iPhone XR kamera özellikleri

Kameraya bakılacağı zaman iPhone XS ve iPhone XS Max gibi çift kamera yerine, tek kamera tercih edilmiştir. iPhone XS modelindeki aynı geniş açıdaki lense sahip olan kamera, 12 megapiksel özelliğe sahiptir. 6 elementli bir lens ve OIS desteği de kamerada bulunan diğer özelliklerdendir. Portre modu, artık iPhone XR modellerinde de kullanılabilecektir.

cok-satan-iPhone-XR-ozellikleri-2 Çok satan iPhone XR özellikleri
Kamera özellikleri
cok-satan-iPhone-XR-ozellikleri-3 Çok satan iPhone XR özellikleri
Kamera özellikleri
cok-satan-iPhone-XR-ozellikleri-4 Çok satan iPhone XR özellikleri
TrueDepth özellikleri

iPhone XR teknik detaylar

3 GB Ram opsiyon olarak 64 GB, 128 GB ve 256 GB olarak piyasaya sürülmüştür. Pil ise 2942 mAh gücündedir. Bağlantı olarak Wi- Fi 802.11 özelliğini kullanan iPhone XR; boyut olarak da klasik iPhone modellerinden uzaklaşmamış ve 194 gram ağırlığıyla piyasaya çıkmıştır.

teknik destek