En İyi AdBlock Uygulamaları – iOS

En İyi AdBlock Uygulamaları – iOS

İnternette gezinirken, sevdiğiniz oyunları oynarken karşınıza çıkan reklamları görmekten bıktınız mı? Bu problemin çözümünü sizlere sunuyoruz. İnternet tarayıcılarında, oyun ve uygulamalarda rahatsız eden tüm reklamları engelleyebilirsiniz.

teknik destek <

iPhone, iPad ve iPod touch’ınızdaki internet sitelerinde ve uygulamalarda gördüğünüz tüm reklamları kapatabilmeniz için App Store’da bulunan en iyi reklam engelleme uygulamalarını bir araya topladık.

Purify: Ad Blocking Perfected

En İyi AdBlock Uygulamaları - iOS

Purify, kullanımı kolay ve anlaşılabilir bir başka reklam engelleyici uygulamalardan biri olarak karşımızda. Uygulamayı yüklemenizin sonrasında yalnızca Ayarlar’dan aktif etmeniz yeterli oluyor. Tüm reklamları engellerken bazı siteleri beyaz listeye almak isterseniz, Safari üzerinden bunu da yapabilirsiniz.

Weblock: adblock & proxy

En İyi AdBlock Uygulamaları - iOS

Weblock uygulamasını kullanarak internet sitelerini kara veya beyaz listeye dahil edebilir, siteye olan erişiminizi tamamen kısıtlayabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınızı istenmeyen sitelere erişmelerini engelleyebilirsiniz.

Reklam engelle uygulaması arayışınızda Weblock isteklerinizi yerine getirebilecektir. Uygulamanın kullanımı da son derece basit.

1Blocker Legacy

En İyi AdBlock Uygulamaları - iOS

Etkili ve kişiselleştirme özellikleri bulunan bir AdBlock uygulaması arayışındaysanız 1Blocker adlı uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamanız için yeterli olacaktır. Uygulamayı indirerek, site ve oyunlardaki reklamları ücretsiz olarak engelleyebiliyorsunuz. Uygulamanın ücretli özellikleri de var ancak genel kullanım için ücretsiz sürüm yeterli olacaktır.

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Ayrıca Adguard’ı öneririm, birçok reklam engelleyicisi denedim lakin ne PC’de ne iPhone’da daha iyisine rastlamadım 🙂

Comments are closed.