Şimdi yükleniyor

En İyi Torrent Siteleri (2018)

En İyi Torrent Siteleri (2018)

En İyi Torrent Siteleri (2018)

Son Güncelleme tarihi 15 Şubat 2018 by Ersin Yıldırım

 Torrent siteleri 2017 yılında büyük bir vurgun yemiş ve pek çok Torrent ile indirme sitesi kapatılmıştı.  Sizlere yaşanan bu vurgundan sonra ayakta kalmayı başaran En İyi Torrent Siteleri derledik.

teknik destek

2017 yılı Torrent siteleri için çok olumlu geçmedi korsan yayınlar bulunan Torrent sitelerine karşı savaşlar açıldı ve pek çok Torrent sitesinin sahibi tutuklandı ve milyonlarca kişinin ihlal ettiği telif hakları bu kişilere ciddi bir sorun haline geldi.  Her sektörde olduğu gibi hemen yerlerini yeni siteler geldi ve 2018 yılında takip edilen en iyi Torrent sitelerine sizler için Araştırdık.  ThePirateBay ayakta kalmayı başarsa da onun gibi popüler olan ve milyonlarca indirmenin olduğu Torrent siteleri kapatılmaktan kurtulamadı.

2018’in En İyi Torrent Siteleri

  1. THE PIRATE BAY

Torrent denildiği zaman uzunca süredir akla gelen site olan The Pırate Bay zaman zaman dedikodulara hedef olsa da hayatına devam eden torrent siteleri arasında yer alıyor. Torrent’in kralı olarak adlandırılan bu site 2018 yılında da en çok tercih edilen torrent sitesi.

  1. RARBG

Bu site içerisinde milyonlarca video bulunması nedeniyle çok sayıda insan  tarafından tercih edilmektedir. RARBG 2008  yılından beri torrrent hayatına devam etmektedir. Ayrıca içerisinde bulunan yüksek kaliteli videolar ile de son derece meşhurdur.

  1. 1337X

2017 yılında çıkış yapmayı başaran ender torrent sitelerinden bir tanesi olan 1337X önemli torrent sitelerinin kapanmasını fırsata çeviren siteler arasında yer alıyor. Çok sayıda site kapanınca bir anca çok hızlı trafik almaya başlayan bu site de gelecek yıllarda daha da yükselecektir.

  1. TORRENTZ2

Bu site diğerlerine göre biraz daha farklı bir yapıya sahip 2016 yılında gönüllü olarak kapatılan bir torrent sitesinin yerine geldi ve halen daha aktif olarak torrent indirimi yapabiliyorsunuz.

  1. YTS.AG

YTS.AG, eski YTS veya YIFY grubunun gayri resmi halefi olarak görev yapmaya devam ediyor. Eski arşivleri kullanan ancak gelen engel sonrasında bu kullanımı da kısıtlanan site de gelecekte popüler olacak torrent siteleri arasında yer alıyor.

teknik destek