Mavi iPhone 7 Konsepti Ortaya Çıktı

Mavi iPhone 7 konsept

Bir kaç gün önce iPhone 7’de “Space Gray (Uzay Grisi)” renk seçeneğinin yerine “Derin Mavi” yada “Karanlık Mavi” adıyla yeni bir rengin geleceği iddia edilmişti. Bugün bu iddiadan yola çıkan tasarımcı Martin Hajek mavi renk iPhone 7 için bir konsept tasarım hazırladı. [irp posts=”7418″ name=”iPhone 7 ile Uzay Grisi Renk Seçeneği Gidiyor Yerine Koyu Mavi … Devamını oku…

Yepyeni iPhone 7 Plus Konsepti

6909

Geçtiğimiz günlerde YouTube kanalı, animatör Jermaine Smit tarafından iPhone 7 Plus için bir konsept hazırlandı ve paylaşıldı. iOS 10’dan sadece kilit ekranını gözler önüne seren Smit, gelişmiş bir iPhone’u gözler önüne seriyor.

müşteri hizmetleri

Çift arka kamera, yeni nesil Touch ID, çift hoparlör, 3.5 mm kulaklık girişi ile birleştirilmiş şarj girişi ve daha fazlası videoda gösteriliyor.

Konsept tasarımın özellikle son iPhone 7 Plus söylentilerini yansıttığını bu yönü ile bir önizleme niteliğinde olduğunu söyleyelim. Bu noktada yeniden tasarlanmış ve azaltılmış anten çizgilerinin beklenildiği gibi gösterildiği açık.

Bu konsepte 4 farklı renkte gösterilen iPhone 7 Plus hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum alanından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.