İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eylül 2017 Apple Özel Etkinliği [Türkçe Canlı Yayın]

Türkiye saati ile 20:00’da başlayan Apple’ın bu yılki Eylül ayı Özel Etkinliği’nin Türkçe Canlı yayınına hoşgeldiniz. Etkinlikte, yeni iPhone modelleri, Apple Watch Series 3, yeni nesil AirPods, 4K Apple TV (5. nesil) ve iPod touch (7. nesil) tanıtılacak ve iOS 11, watchOS 4’ün ve tvOS 11’in çıkış tarihi de duyurulacak.

teknik destek

Etkinliği, Apple’ın canlı yayını başladığı andan itibaren bu sayfa üzerinden simultane Türkçe çeviri ile anlık olarak takip edebileceksiniz.

Türkçe canlı yayın, Apple’ın etkinliğinin başlamasıyla birlikte, saat 20:00’dan itibaren başlayacaktır.

Apple Özel Etkinliği Türkçe Canlı Yayın (iPhonedo‘nun sunumuyla!)

youtube.com/watch?v=9Ykmg6UDMM4

Etkinliğin önemine gelecek olursak; 2017 yılı iPhone’un 10. yıldönümü ve Apple’ın bunun için özel bir hazırlık yaptığı bilinen bir gerçek. Bunu, etkinliğin, Steve Jobs’un hayali olan ve uzun zamandır inşaatı devam eden Apple’ın yeni kampüsü Apple Park yerleşkesinde yer alan Steve Jobs Theater’da yapılmasından almak mümkün.

iPhone’un 10. yıldönümüne özel, 5.8 inçlik uçtan uca çerçevesiz OLED ekrana sahip iPhone X’in duyurulması bekleniyor. Özel iPhone modeli, Qi standartlarında kablosuz şarj, cam kaplama gövde ve gövdenin kenarlarını saran paslanmaz çelik çerçeve, 3D ön kamera ile gelişmiş yüz tanıma gibi pek çok üst seviye özelliğe sahip olacak.

Kısmen tasarımsal ve aslen donanımsal yükseltmelerle iPhone 7 ve 7 Plus’ı takip eden iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı da etkinlikte duyurulacak. Bu iPhone modellerinin, Qi standartlarında kablosuz şarj ve bu özellik için cam kaplama bir gövdeye, A11 çip gibi yükseltilmiş donanımsal özelliklere sahip olması bekleniyor.

Ayrıca yeni iPhone modelleriyle birlikte, kendi LTE modemine sahip Apple Watch Series 3, yeni nesil AirPods 2, 4K aktarım desteğine sahip 5. nesil Apple TV ve yeni nesil iPod touch duyurulacak.

teknik destek

5 Yorum

  1. hakan hakan 12 Eylül 2017

    aynen öyle İphone x hiç duymadık 🙂 🙂

Yorumlar kapatıldı.