İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftanın Duvar Kağıtları : Kumsal Fotoğrafları

Her hafta düzenli olarak hazırladığımız Haftanın Duvar Kağıtları serisinde bu hafta Kumsal Fotoğrafları ile karşınızdayız. Gününün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atılmasını sağlayacak olan en iyi kumsal fotoğraflarını sizler için derledik. 

teknik destek

Yaz aylarına girmemize sayılı zaman kala iPhone ekranlarını yaza hazırlıyoruz. Özel olarak seçtiğimiz Kumsal fotoğraflarıyla yaz daha gelmeden yazı iPhone’ununuza getirebilirsiniz. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri için özel olarak hazırlanan duvar kağıtları HDR özelliğine sahip. iPhone’unuzu büyülü bir görünüme kavuşturmak için yazımızın devamındaki duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz. Duvar kağıtlarını indirmek için, indirmek istediğiniz duvar kağıdının altında yer alan iPhone yazısına dokunmanız yeterli. Açılan penceredeki resmi resmi kaydet dedikten sonra iPhone’unuza duvar kağıdı olarak atayabilirsiniz.

.::Haftanın Duvar Kağıtları : Canlı Zıt Renkler::.

AppleFoni.com olarak derlediğimiz “Kumsal Fotoğrafları” temalı duvar kağıtlarımızı iPhone’unuzda kullanmak istiyorsanız beğendiğiniz duvar kağıdının altında yer alan iPhone yazısına tıklayıp açılan sekmeden kaydet dedikten sonra telefonunuza indirebilir ve ekranınıza yazı getirebilirsiniz.

teknik destek