HomePod için Özel Etkinlik

HomePod için Özel Etkinlik

Apple, rakiplerinden çok uzun süre sonra akıllı hoparlör teknolojilerine giriş yaptı. Markanın bu sektörde satışa çıkardığı ürün HomePod oldu. Bu uzun bekleyişin sonrasında, satışa çıkma süreci de çok uzun süren hoparlör, bir süredir satışta bulunuyor ve kullanıcılar yavaş yavaş bu ürüne yönelmeye başladılar.

teknik destek <

Her ne kadar Türkiye’de satışa çıkmamış olsa da satıldığı ülkelerde beğenilen HomePod cihazlarını tekrar gündeme getiren bir hamle Apple tarafından geldi. Apple’ın HomePod için özel bir etkinlik başlatacağı açıklandı.

HomePod Soru/Cevap

HomePod için Özel Etkinlik

Tüm özellikleri bilinen ve yüzlerce kez incelemeleri yapılmış bir model olsa da Apple’ın akıllı hoparlörü ile ilgili merak edilen şeyler bulunuyor. Apple, insanların merak ettiği tüm soruları cevaplamak için özel bir etkinlik yapılacağı duyuruldu. Etkinlik dahilinde kullanıcıların soracağı sorular ve aktaracakları problemler Apple Destek Forumu’ndan aktarılacak ve HomePod konusunda uzman görevliler tarafından cevaplandırılacak.

Etkinliğin en büyük avantajı canlı olarak yapılacak olması. Yani iletilen sorular canlı olarak yanıtlanacak. Bu sayede HomePod ile ilgili sorularınızı anında cevaplandırabileceksiniz. Bahsi geçen etkinlik 25 Temmuz Çarşamba tarihinde 21:00 – 00:00 saatleri arasında düzenlenecek.

müşteri hizmetleri