Honor 10i fiyatı sizce uygun mu?

Honor 10i fiyatı sizce uygun mu?

Türkiye’ de Honor 8A A101 satışıyla sıcak gündemde yerini alan markanın Honor 10i fiyatı yayınlandı. Honor 10i özellikleri kıyaslandığında bu fiyatlara alınır gibi duruyor.

teknik destek

Huawei’ nin üst model ve gençleri hedeflediği alt bir markası olan Honor ile daha da büyümek istiyor. Şirket alt kollarla çıkaracağı modellerle birden fazla segmentte ürünler çıkarmayı hedefliyor.

Gündemden sızıntıları ile düşmeyen Honor 10i modelinin tanıtımı üretici firma tarafından resmi olarak yapıldı. Honor 10 Lite modeli ile bakıldığı zaman büyük bir ölçüde benzerlik gösteren yeni amiral gemi, özellikleri ile farklılaşıyor. Çinli teknoloji devi Huawei firmasının bir alt kuruluşu olarak kendi ürünlerini üreten Honor, uygun fiyatlı ürün satışı ile dikkat çekiyor. Honor 10i fiyatı bekleneni karşılayarak yine düşük bir bütçe ile kullanıcısının karşısına çıkacak.

Honor 10i fiyati sizce uygun mu-2
Honor 10i fiyatı ve Honor 10i özellikleri

Honor 10i özellikleri

Honor 10i modelinin ilk dikkat çeken özelliği arka kısmında yer alan üç farklı kamera sistemi. 6.21 inçlik bir ekran boyutuna sahip olacak cihazda, HiSilicon 710 Kirin işlemcili sistemi kullanılmış durumda. 4 GB RAM alanı ve arttırılabilir 128 GB depolama alanına sahip olan cihaz, ön yüzünde 32 MP’lik bir kamera çözünürlüğüne sahip. Arka yüzünde ise 24 Megapiksellik (f / 1.8) bir ana kameraya, 8 MP (f 2.4) çözünürlüklü ve 120 derece geniş açılı bir kameraya son olarak da 2 MP (f 2.4) derinlik sensörüne sahip.

164 gram ağırlığı ile kutusundan çıkacak olan cihazın, arayüzde 9.0.1 EMUI yer alıyor.

Honor 10i fiyatı

3400 mAh batarya gücü ile uzun ömürlü kullanım sağlayacak. Anroid 9 sistemine sahip Honor 10i fiyatı, modelinin donanımsal açısından bakıldığında uygun olarak görünmekte ve fiyatının da 310 dolar olarak çıkacağı belirtildi. Bu zamana kadar üretilen cihazların üstünde bir seviye olarak görülen fiyat, donanım sisteminden kaynaklı olarak arttırılmış durumda.

müşteri hizmetleri