İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İlk iPhone SE ve 9.7 inç iPad Pro Teslimatlarına Başlandı!

Apple en yeni cihazları iPhone SE ve 9.7 inç iPad Pro‘nun ilk siparişleri teslim edilmeye başlandı. Apple 24 Mart’tan bu yana pek çok ülkede ön siparişleri alınıyordu ki ülkemizde de 29 Mart’ta yeni cihazların ön siparişleri alınmaya başlanmıştı.

Bu bağlamda ilk iPhone SE ve 9.7 inç iPad Pro teslimatlarına Apple’ın başladığını söyleyebiliriz. Yeni Zelanda’da ön sipariş veren müşterilerin teslimatlarına başlandığını belirtebiliriz. Yakında Avustralya müşterilerinin siparişlerinin teslimatlarına başlanılacağını belirtelim. Ayrıca Apple yine Avustralya’da perakende mağazalarında da satışlara başlamaya hazırlanıyor.

Birkaç şanslı müşterinin 9.7 inç iPad Pro teslimatı sonrası yeni cihazlarının kutularına ait fotoğrafları sosyal medya hesapları üzerinden paylaştıklarını belirtelim.

9-7-inc-iPad-Pro-Kutu

Apple’ın 31 Mart yani bugünden itibaren Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Yeni Zelanda, Porto Riko, Singapur, İngiltere, ABD dahil olmak üzere ilk dalga ülkelerde yeni cihazların teslimatlarına ve direk satışlarına başlıyor.

Türkiye’nin de içinde bulunduğu ikinci dalga ülkelerde ise yeni cihazların teslimatlarına 7-10 gün içerisinde başlanacak.

Yeni iPhone SE’nin tüm özelliklerine buradaki yazımızdan, yeni 9.7 inç iPad Pro’nun tüm özelliklerine ise buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.