Şimdi yükleniyor

Instagram beğeni sayısı görünmüyor mu?

Instagram beğeni sayısı çıkmıyor

Instagram beğeni sayısı görünmüyor mu?

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Instagram beğeni sayısını gizleme kararı aldı. Bu kararı yeni almadı daha önce de gündeme getirmişti ve bazı yerlerde testini yapıyordu. Bilmeyen bazı kullanıcıların beğeni sayısı çıkmıyor gibi paylaşımları oldu.

teknik destek

3- 4 Ay önce başlayan testler sonucunda genel tüm kullanıcılara yavaş yavaş başlayan beğeni gizleme durumu Türkiye’ de de başladı. Konuyla ilgili eleştiri tweet’ leri hızla yayılıyor.

Beğeni görünmeyen hesapların çoğu yeni açılanlar oldu. İlk açılanlar direk bu durumla karşılaşıyor. Eski hesaplarda zamanla dönüştürülecek.

Beğeni yapanlar için …ve diğer kişiler beğendi şeklinde paylaşımlar göreceksiniz. Paylaşımı yapan kişi beğeni sayısını ve beğenenleri görebilecek ama dışarıdakiler x ve diğer ve çok sayıda gibi ifadelerle yansıtılacak.

Paylaşımı yapan kişide toplam kişi sayısını sadece sen görebilirsin ifadeli çıkacak.

instagram-begeni-sayisi-gorunmuyor-mu-2 Instagram beğeni sayısı görünmüyor mu?
Instagram beğeni sayısı görünmüyor mu?
instagram-begeni-sayisi-gorunmuyor-mu-3 Instagram beğeni sayısı görünmüyor mu?
Instagram beğeni sayısı çıkmıyor
instagram-begeni-sayisi-gorunmuyor-mu-4 Instagram beğeni sayısı görünmüyor mu?
Instagram beğeni sayısını görme

Beğeni sayısı neden gizlendi?

Kullanıcıların hesap gizliliği ve paylaşım sayısında yetersiz beğeni alanların bu paylaşımları silmesi olumsuzluğu nedeniyle kaldırıldı diye bilgilendirme vardı.

Yakında sık sık beğeni sayısına bakma veya görme uygulamaları ile karşılaşabiliriz. Ya da nasıl görülür gibi aramalarla karşılaşacağız. Önerimiz dikkatli olun çok sayıda uygulama işe yaramaz ve hesapların hacklenmesine neden olabilir.

teknik destek