İnternet Hızıyla iPhone X’i Geçti!

hız

İnternet Hızıyla iPhone X’i Geçti!

teknik destek <

Akıllı telefon sahipleri, genellikle telefonlarının seçimini yaparken kamerasını, işlemcisini ve tasarımını ön planda tutuyor. Fakat sistemsel hızlılık, veri hızları ve internet hızları gibi etmenler de göz ardı ediliyor. Peki bu seneki amiral gemileri arasından, en hızlı internete sahip olan cihazları merak ettiniz mi? Biz sizlere, bu cihazları açıklıyoruz.

En Hızlı İnternet Onda!

Bu sene hem Samsung hem de Apple firmaları, mükemmel amiral gemileriyle piyasayı sallamayı başardılar. Tabii ki fiziksel ve sistemsel özellikleri harika olan bu telefonların, göz ardı edilen bir sistemleri vardı ki, o da internet hızlarıyla alakalıydı. İnternet hızı için araştırma yapma gereği duyan araştırmacılar, öncelikle Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus modellerini incelemeye aldılar. Sonuçlar kısa sürede çıkınca da, Samsung amiral gemilerinin diğer cihazlara göre yüzde 42’ye ulaşan farkla yükleme ve indirme hızının ortaya çıktığı açıklandı.

hız1

Google ve Apple Takipte

Yüzde 42’ye kadar daha hızlı indirme ve yükleme bağlantısına sahip olan Samsung’u Google ve Apple firmaları takip ediyor. Apple’ın 10.yılına özel olarak ürettiği iPhone X modeli, Samsung cihazına %37 oranla daha yakın bir konumda. Bir diğer sırayı da Google Pixel 2 modeli paylaşıyor. Pixel 2 modeli ise %17 daha hızlı indirme kapasitesiyle listedeki yerini alıyor.

İlerleyen zamanlarda tüm firmalardan, daha hızlı internet bağlantısına sahip olan yeni cihazlar bekliyoruz desek, haksızlık etmiş olmayız.

müşteri hizmetleri