iOS 12.1.1 hücresel veri sorunu şikayeti

iOS 12.1.1 hücresel veri sorunu şikayeti

iOS 12.1.1 hücresel veri sorunu bazı iPhone telefonlarda görüntülendi. iPhone hücresel veri açılmıyor veya hücresel veri kullanılamıyor hatası az sayıda görüldü.

teknik destek

Apple, geçenlerde yeni bir iOS sürümü yayınlamıştı. Bizde bunun detaylarını paylaşmıştık. Hatta bir Türk genç’ in iOS’ da bulduğu açığa da yer vermiştik. Ama iOS 12.1.1 kullanan bazı kullanıcılarda mobil veri sorunu olduğu yönünde az da olsa şikayetle karşılaştık. Sorun mobil veri kullanılamadığı. Mobil veri yani hücresel veri açılamıyor veya hücresel veri açılıyor ama internet bağlantısı olmuyor.

iOS 12.1.1 hucresel veri sorunu-2

iOS 12.1.1 hücresel veri sorunu çözümü

Hücresel veri hatası için fabrika ayarları veya iTunes ile sıfırdan kurulum önerilir. Ya da yeni bir iOS güncellemesi beklenebilir. Bu hata sürekli olmuyor. Birde bazen ekran kilidi devreye girdiğinde olabiliyor.

iOS 12.1.1 güncellemesi daha çok iPhone XS, MAX ve XR modelleri için yayınlandı. Güncelleme özelliklerine iOS 12.1.1 güncellemesi haberimizden ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. hücresel veri hatası veriyosa eğer bnde bunu yasadım 3 defa aynı güncellemeyi tekrar attım 3. de geri düzeldi. eğer sizde yasarsanız aynı güncellemeyi ı tunes üzerinden güncelleyin

Comments are closed.