iOS 12.1.4 indirmeye açıldı

iOS 12.1.4 indirmeye açıldı

iOS 12.1.4 güncellemesi ciddi güvenlik açığını kapatmak için yayınlandı. Şu an iOS 12.1.4 indirip yükleyebilirsiniz. iOS 12.1.4 indirmeye başlandı.

teknik destek <

FaceTime’ da çıkan güvenlik açığıyla gündeme gelen bir sorun için yeni iOS güncellemesi yayınlandı. Bir gencin arkadaşlarıyla FaceTime’ dan grup görüşmesi yapmak için başlatığı görüntülü aramada gördüğü ilginç sorunu Apple’ a iletmesiyle ortaya çıktı. Aramayı başlatan kişi diğer arkadaşları aramayı açmadan seslerini duydu. Ciddi güvenlik açığı olarak görülen sorun için iOS 12.1.4 acil çıkarıldı.

FaceTime açığı ile düşünün grup arama yaptığınızda kişiler cevaplamasa bile ortamı dinleyebiliyordunuz.

iOS 12.1.4 özelliklerine baktığınızda genel başlığında önemli bir güvenlik güncellemesi olduğu belirtilmekte. Yani buna odaklı çıkarılan bir sürüm olmuş. Güncelleme detaylarında birde azda olsa performansta bir iyileştirme söz konusu.

iOS 12.1.4 indir sorun var mı test et!

iOS 12.1.4 indirmeye acildi-2
iOS 12.1.4 indirmeye açıldı

iOS 12.1.4 yükleme için “Genel” bölümüne girip sonra “Yazılım güncellemesi” seçeneğiyle güncellemeyi kontrol edip indirmeyi başlatabilirsiniz.

iOS 12.1.4 yüklenmiyor veya iOS 12.1.4 güncellemiyor sorunu çıkanlar telefonun şarj seviyesini ve internet bağlantısını kontrol etmeleri önerilir. İnternet erişimi kablosuz olarak işlem yapınız.

iOS 12.1.4 iPhone 5s ve üzeri modelleri desteklemekte.

müşteri hizmetleri

2 Comments

  1. IPHONE 5S KULLANIYORUM VE YAZILIM YÜKLENMİYOR – HÜCRESELDE GİTTİ – TAM BİR REZALET YEMİN EDERİM- YÜKLEYE BASTIGIMDA İNTERNETE BAGLI DEĞİLSİNİZ HATASINI ALIYORUM ?

    1. Artık bilgisayardan itunes üzerinden yapmanız gerekecek.

Comments are closed.