iPad için Photoshop Tam Sürümü Ne Zaman Çıkacak?

iPad için Photoshop Tam Sürümü Ne Zaman Çıkacak? Kapak

Geride kalan hafta içinde Apple ile ilgili önemli gelişmeler yaşandı. Yeni ürünler piyasaya sürümle ve ciddi zamlar yapıldı. Kısa süre öncesinde tanıtımı gerçekleştirilen MacBook Pro modelleri satışa sunulurken, bir yan da zamlar konuşuldu.

Apple’ın farklı iş ortaklıkları kurduğu da çıkan haberler arasındaydı ancak bunların arasında iPad kullanıcılarını mutlu edecek önemli bir haber de bulunuyor. Tasarımcıların sıklıkla kullandığı Adobe Photoshop, iPad için tam sürüm olarak yayınlanacak. Firmanın ürün şefi olan Scott Belsky tarafından duyurulan habere bakıldığında iPad için Photoshop’un tam sürümünün geleceğini öğreniyoruz.

iPad Photoshop Tam Versiyon

iPad için kullanıma sürülen bir Photoshop uygulaması var ancak bu sürüm kısıtlı özelliklere sahip bu yüzden kullanıcılar alternatif gelişmiş uygulamaları tercih ediyorlar. Uygulamanın bilgisayarlar da olduğu gibi tam sürümleri iPad uygulamasında kullanılamıyor. Firma değişikliği tam bu noktada yapacak ve Photoshop’un tam sürümü kullanılabilir olacak. Bilgisayarda yapabildiğiniz tüm işlemleri tabletiniz üzerinde yapabileceksiniz, elbette bunun için üst segment bir iPad’e yani iPad Pro serisinden bir cihaza ihtiyaç duyacaksınız.

iPad için Photoshop Tam Sürümü Ne Zaman Çıkacak?

Apple Pencil’ın da sunduğu fırsatlar ile bilgisayarlarda kullanmak zorunda olduğunuz çizim tabletlerine de gerek kalmayacak.

iPad için Tam Sürüm Photoshop Çıkış Tarihi

Uygulamanın çıkış tarihi için net bir açıklanmamış olsa da, yapılan açıklamalardan yola çıkarak güncellemenin Ekim ayında çıkacağını söyleyebiliyoruz, fakat uygulamanın gecikme ihtimali yani 2019 yılına sarkma durumu da olabilir. Konu ile ilgili gelişmeler oldukça sizlere aktaracağız.

müşteri hizmetleri