iPad’e Tam Sürüm Photoshop Geliyor!

iPad’e Tam Sürüm Photoshop Geliyor!

Apple geçtiğimiz sonbaharda yayınlamış olduğu iOS 11 ile birlikte iPad modellerinde PC deneyimi sunmayı hedefliyordu. Fakat bu hedef masaüstü uygulamaların Apple’ın mobil ekosistemine tam sürümleriyle gelmediği için tamamlanamamıştı. Bu uygulamalardan biri de Adobe Photoshop olmuştu. Fakat bu durum yakın bir tarihte değişecek.

teknik destek <

Bloomberg kaynaklı habere göre, Adobe eksiksiz Photoshop uygulamasını iPad’e getirmek için çalışmalar yapıyor. Firmanın bahsi geçen uygulamayı ekim ayında tanıtması ve 2019’da da kullanıma sunması bekleniyor. Adobe Creative Cloud platformunda ürün şefi görevindeki Scott Belsky da Photoshop’un iOS’e gelecek olduğunu onayladı, fakat tarih konusunda açıklamada bulunmadı.

iPad’e Tam Sürüm Photoshop Geliyor!

Adobe’nin iOS için sunulmuş bazı uygulamaları bulunuyor. Bu uygulamaların arasında Photoshop Express de bulunuyor. Bu mobil uygulamalardan hiçbiri, masaüstü deneyimi yaşatmıyor. Bu da Affinity Photo gibi kaliteli alternatifleri ön plana çıkarıyor.

Bloomberg, Photoshop’un iPad uygulamasını firma için stratejik bir hareket olarak görüyor. Bu tarihe kadar mobil platformlarda profesyonellere değil de hobi kullanımı için uygulamalar yayınlamış ve ilgili kitleyi kendisine çekmişti. Tam sürüm konusunda kullanıcıların yüksek talebi olduğunu söyleyen Scott Belsky, bu sürüm ile beraber kullanıcıların taleplerini karşılayacaklarını ifade etti.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.