Şimdi yükleniyor

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Satıştan Kaldırıldı

img_0151

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Satıştan Kaldırıldı

Apple’ın dün akşamki medya etkinliğinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı tanıtmasıyla birlikte eski iPhone’larda fiyat, depolama alanı ve satış konusunda değişiklikler yaşandı.

teknik destek

iPhone 6s’te daha önce olmayan 32 GB depolama alanı seçeneği gelirken fiyat konusunda da ciddi bir indirim oldu. Önceden 16GB iPhone 6s 3249 TL iken şu anda 32GB 2749 TL fiyatla satılmakta.

Bunun dışında 2 yıl önce tanıtılan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın satışı da artık yok. Şu anda Apple online mağazada iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve iPhone 7 (çok yakında ) satışta görünüyor. Teknomarketler ellerindeki iPhone 6 stoğu bitene kadar satışlara devam edecekler.

iPhone 6’yı satıştan kaldıran Apple, böylece bir anlamda sadece 2GB RAM’e sahip iPhone’lar satmaya başladı. Muhtemelen bundan sonraki iOS 10 güncellemeleri daha çok satışta olan cihazlar baz alınarak yapılacak.

teknik destek

2 yorum

comments user
Önder

Merhaba Benim TeLefonum İpone 6 Daha 5 AyLık Parmak İzi Calışmıyor Bende Yeni Fark Ettim Garantiye Götürdüm Telefon Değişim Gerekiyor Ipone 6 Ürerimi Yok Değişim OLursa Onun Yerine Hangi Telefonu VerirLer

Yorumlar kapalı.