Şimdi yükleniyor

iPhone 7, 12 Eylül’de Tanıtılabilir

iphone-7-vs-iphone-6s

iPhone 7, 12 Eylül’de Tanıtılabilir

Son Güncelleme tarihi 23 Temmuz 2016 by

teknik destek

Apple’ın Eylül ayında tanıtması beklenen yeni amiral gemisi iPhone 7 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Bugüne kadar hep özellikleri gündeme gelen iPhone 7’nin bu sefer de tanıtım tarihi ile ilgili bir bilgi geldi.

Apple, alışılageldiği gibi her yıl Eylül ayında düzenlediği özel bir etkinlikle yeni iPhone’u tanıtır. Blogger Evan Blass göre, Apple’ın bu yılki tanıtım etkinliği 12 Eylül Pazartesi günü başlayacak. Yeni ürünler ilk gün tanıtılacağı için Blass’ın verdiği bilgi doğru ise iPhone 7, 12 Eylül de tanıtılacak.

Sağlam kaynakları sayesinde akıllı telefonlar ilgili doğru bilgiler ve görseller paylaşan Blass’ın (@evleaks) iPhone 7 için verdiği bu tarih muhtemel doğru. iPhone 6s’in geçen yıl 9 Eylül de tanıtıldığını düşünürsek aslında iPhone 7 tanıtım tarihini tahmin etmek zor değil.

Blass, “Sonora” “Dos Palos” kod adlı yeni 4.7 ve 5.5 inç iPhone modellerinin iPhone 6s serisinden daha başarılı olacağına inanıyor. “Dos Palos” kodunun iPhone 7 Pro modeline ait  olduğu düşünülse de bu konuda bir netlik yok.

Tasarım olarak iPhone 6s ile aynı olması beklenen iPhone 7’de daha büyük ve geliştirilmiş kamera, çift kamera (Plus model ), su geçirmezlik, 32 GB depolama alanı seçeneği, lightning portlu EarPods, daha hızlı LTE ve Wi-Fi gibi özelliklerin olması muhtemel. Zaman zaman gündeme gelen iPhone 7 Pro modelinin tanıtılıp tanıtılmayacağı belli değil.

teknik destek