İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 7 Ortaya Çıkmış Olabilir!

Intsgram üzerinde bir süre önce @stevlocker tarafından bir fotoğraf paylaşıldı. Paylaşılan fotoğrafta ilginç bir iPhone modeli görünüyordu. iPhone 6s benzeri ama anten çizgileri ile kesinlikle iPhone 6s olmayan bir fotoğraf. Pek çok kişi bu fotoğrafta yer alan akıllı telefonun iPhone 7 olduğunu düşünmeye başladı.

teknik destek

https://www.instagram.com/p/BFLoxQJNHrV/

Kullanıcı daha önce de Apple’la ilgili pek çok şeyi sızıntı tabiri ile paylaşan ama nedense çoğunda tutarsız yorumlarda bulunan olarak anılan bir kişi. Bu da paylaştığı bu fotoğrafın sorgulanabileceği anlamına geliyor.

Görüntüdeki akıllı telefonun iPhone 7 olacağı düşünülsede kesinlikle son ortaya çıkan söylentilerle bir uyum söz konusu değil. Sadece Apple’ın yeni iPhone modelinde anten çizgilerini minimize edeceğine dayalı bir düzenleme cihaz üzerinde yapılmıştı. Özellikle iPhone 7 Plus’ta çift arka kamera yer alacağı iddia ediliyordu ve @stevlocker tarafından paylaşılan görselde sözde iPhone 7 Plus yer almakla birlikte çift arka kamera mevcut değil.

Görüntünün Adobe Photoshop ile düzenlendiği, bazı detaylarında bu düzenleme sırasında atlanıldığı fotoğrafa daha yakından bakılınca görülüyor aslında.

iPhone-7-Genel-Gorunum

Kullanıcının son spekülasyonları belirgin bir şekilde göstermek için bu yöntemi seçtiği belirtiliyor.

teknik destek