iPhone 7 Plus, Galaxy Note 8 Başta Olmak Üzere Üst Düzey Tüm Android Telefonları Ezip Geçti!

iPhone 7 Plus ve 2017 Android Telefonlar

2017 yılının en yeni akıllı telefonu Samsung’un Galaxy Note 8’i ve doğrudan Apple’ın 12 Eylül’de tanıtacağı iPhone 8’in rakibi olarak işaret ediliyor. Elbetteki sadece Samsung değil, diğer Android tabanlı akıllı telefon üreticileri de bu yılki amiral gemileri ile başta birbirleri ile ve sonrasında iPhone 8’i hedef alıyorlar.

teknik destek

YouTube kanalı EverythingApplePro, güzel bir karşılaştırma videosu hazırlamış ve videoda iPhone 7 Plus başta olmak üzere, Android tabanlı; Galaxy Note 8, Galaxy S8, Essential Phone ve OnePlus 5’de dahil olmak üzere en iyi ve 2017 yılının Android tabanlı akıllı telefonları karşı karşıya getirmiş.

Testin sonuçları tam da beklenildiği gibi. iPhone 7 Plus, diğer tüm akıllı telefonlardan daha düşük çekirdekli işlemciye ve RAM’e sahip olmasına rağmen testin kazananı oluyor ve performansı ile göz dolduruyor.

iPhone 7 Plus, her uygulamayı rakiplerinden daha hızlı açamıyor ancak genel olarak uygulamaları daha hızlı açıyor ve uygulamalar arası geçişte daha iyi performans göstererek rakiplerinin önüne geçiyor. Her ne kadar kazanan Note 8 olmsa da diğer Android tabanlı akıllı telefonlardan daha iyi bir performans gösterdiğini belirtelim.

Sonuç olarak, şu anda kullanılabilir olan en yeni iPhone modeli bize bir kez daha her şeyin kağıt üzerinde yazanlardan ibaret olmadığını gösteriyor. Üstelik testte yer alan iPhone modelinin bir yıl öncesine ait teknolojiye sahip olduğu, iPhone dışındaki tüm telefonların bu yılın telefonları oldukları ve Apple tarafında asıl rakiplerinin 12 Eylül’de tanıtılması beklenen iPhone 8 olacağının da altını çizelim.

müşteri hizmetleri

16 Comments

  1. Bu hiç adil bir kapıştırma değil. Note 8 ile iPhone 6s+’i karşılaştırsınlar o zaman çekişmeli bir karşılaştırma görmüş oluruz

Comments are closed.