İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone için Günün Duvar Kağıtları #2

Her gun onlarca ücretsiz iOS (iPhone, iPad, iPod touch) uygulamasını sizlerle paylaşıyoruz. iPhone’larınızı renklendirecek uygulamamızı, günlük iPhone duvar kağıtlarını da artık sizlerle paylaşıyoruz.

teknik destek

Elbetteki günlük duvar kağıtlarımız tüm iPhone modelleri ile uyumlu, özel olarak seçtiğimiz duvar kağıtlarıdır. Bu yönü ile paylaşacağımız iPhone duvar kağıtlarını iPhone 7/7 Plus, iPhone 6/6s (Plus), iPhone SE, iPhone 5/5s, iPhone 4/4s için kullanabilirsiniz.

En nihayetinde sözü uzatmadan günün duvar kağıtlarını beğeninize sunalım. Ayrıca uygulamamız hakkında önerileriniz varsa lütfen yorum alanından belirtin. Sevdiklerinizle bu eşsiz duvar kağıtlarını da paylaşmayı unutmayın 🙂

Duvar kağıtlarını iPhone’unuza indirmek için istediğinizin üzerine bir kez dokunun. Yeni ekranda açılacak olan görselin üzerine 1-2 saniye boyunca basılı tutun ve gelen ekrandan kaydet deyin. Kaydet dedikten sonra Ayarlar > Duvar Kağıdı menüsüne gidin ve Yeni Duvar Kağıdı Seç seçeneğine dokunun. Gelen ekrandan duvar kağıdı seçiminizi yapabilirsin.

müşteri hizmetleri