iPhone Tubidy benzeri alternatif uygulamalar!

best-music-player-apps-hero-01

Merhaba, AppleFoni okuyucuları. Bu blog yazımızda sizlere müzikseverler için bir paylaşım makalesi hazırladık. Bu makalemizde sizlere iPhone’larda Tubidy benzeri ve alternatifi uygulamaları sizler için listeliyoruz. Uygulamalarda ne yapabileceğinizi anlatan yazımıza hoşgeldiniz. İsterseniz hemen başlayalım.

teknik destek <

AppStore’da bir çok Mp3 indirme, dinleme, Radyo dinleme uygulamaları mevcut. Bunlardan zamanında en ünlüsü ve popüleritesi yüksek olan Tubidy uygulaması AppStore’da sürekli olarak telif yemekte ve geliştiricileri tekrar denetleyip tekrar tekrar yüklemekteler. Kullanıcılar bu zaman zarfında sildiklerinde 1 ay gibi bir süre müzik uygulamasız kalıyorlar ve müzik indirip dinleyememekteler.

Bu noktada ise bizler sizlere AppStore’da kullandığımız iPlay uygulamasını öneriyoruz. Bu uygulamada ücretsiz Radyo dinleyebilir, müzik indirebilir indirdiğiniz müzikleri internet paylaşımı olmadan dinleyebilirsiniz. Peki AppStore’da nerede bu iPlay?

Uygulama ikonu:

512x512bb

Uygulama içinden görüntü:

iphonex1

Sizlerde iPhone telefonlarınıza iPlay Radio & Music Player adlı uygulamayı kurabilir, Tubidy alternatifi olarak ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sizlerde bu yazı altında kullandığınız ve beğendiğiniz uygulamaları diğer arkadaşlarımızla paylaşabilir; fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Umarım yazımız hoşunuza gitmiş ve fayda sağlayacaktır. Bir sonraki blog yazılarımızda görüşmek üzere, hoş çakalın!

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. uygulamayı bulan var mı ? bir ben mi bulamadım bu iconda hiç bir uygulama yok link paylaşa bilir misiniz.

Comments are closed.