İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone XS, Max ve iPhone XR şarj erken bitiyor ise çözüm

iPhone XS şarj erken bitiyor mu? Ya da iPhone XR’ de erken şarj bitme sorunu mu var?

teknik destek

Apple’ ın yeni bir aksesuar çıkardığı haberini yeni yayınlamıştık. Apple bu hamlesiyle batarya sorunu çekenler için yeni aksesuarını satışa koydu. Neydi bu ürünün özelliği?

Bataryalı kılıf satışa çıktı. Türkiye fiyatı 999 TL olarak belirlendi. Akıllı kılıf bazı telefon modelleri için kullanımda.

Batarya kılıf iPhone XR, iPhone XS ve de Max telefonlar için kullanılabiliyor. Telefonların fiyatlarına bakılırsa bataryalı kılıf fiyatı normal gibi. 🙂

iPhone XS, Max ve iPhone XR sarj erken bitiyor ise cozum-2

iPhone XS şarj sorunu için batarya kılıf çözümü

iPhone batarya sorunu için bataryalı kılıf satışta! Avantajlı görünen kılıf acaba batarya ömründe sıkıntı yaşatabilir mi!

Apple’ ın telefonları gelende tam şarj ile ortalama 1 gün gitmekte. Bu önemli bir adım olarak görülüyor. Tabi bunu daha çok zaman gösterecektir.

Bataryalı kılıf konuşma süresine ek 33 saat eklendi. Ayriyeten video izleme 25 saat ve internet 21 saat oldu.

Yeni kılıf için Akıllı kılıf ifadesinin verilmesinin nedeni iOS’ a özel entegre olarak çalışması. Kılıfın şarj seviyesi telefonun ekranında görülmekte. Kilit ekranı ve bildirim merkezin de de görülmekte.

iPhone XS pil ömrü için ek bilgi olarak kablosuz kullanımında 20 saat konuşma, video da 14 saat ve internet ise 12 saat kullanıma sahip. 60 Saat kadar da ses oynamaya imkan vermekte.

müşteri hizmetleri