iPhone’un Yeni modellerinin İlginç Konseptleri Ortaya Çıktı

Apple’ın önümüzdeki aylarda tanıtacağı iPhone modelleri pek çok kişi tarafından merakla beklenirken Apple’ın yeni iPhone modellerinin konsept çalışmaları ortaya çıktı. 

teknik destek <

Geçtiğimiz aylarda Apple’ın 3 kameralı bir iPhone modeli üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. Bu yıl tanıtılacak olan iPhone modelinin 3 kameralı bir tasarıma sahip olması beklenirken tasarımcılar da 3 kameralı bir iPhone’un tasarımının nasıl olabileceğini kendi yorumlarıyla göstermeye başladı. 

Son iPhone Dedikoduları Dikkate Alınarak Oluşturuldu!

Daha önce de pek çok Apple ürününün konsept çalışmalarını yapan Martin Hajek bu çalışmalarının pek çoğunda başarılı olmuştu. Hajek şimdi de Apple’ın yeni iPhone modellerinin konsept çalışmalarını yayınladı. Hajek tasarımlarında son iPhone tasarımı dedikodularından yola çıktığını dile belirtti. 

iPhone Modellerinin Bilinmeyen 6 Gizli Özelliği!

iPhone X Plus’ın 3 kameralı bir tasarıma sahip olacağını belirten Hajek iPhone X’in iki ana kameraya sahip olacağını ve iPhone SE’nin de tek kameralı bir akıllı telefon olacağını düşündüğü tasarımları pek çok kişi tarafından çok başarılı bulundu. 

İşte o tasarımlar.

 

 

müşteri hizmetleri