iPhone’unuza Yeni Bir Soluk Getirecek 300’den Fazla Duvar Kağıdı Arşivi

iphone-duvar-kagidi-ipad

Her hafta iPhone’unuzun ekranını baştan aşağı değiştirecek duvar kağıtlarını sizler için paylaşıyoruz ve paylaşmayada devam edeceğiz. Bu haftalık farklı bir yöntem izleyerek sizinle daha fazla iPhone duvar kağıdını paylaşmaya karar verdik ve özel bir arşivi beğeninize sunuyoruz.

teknik destek

Birbirinden renkli, her kategoride duvar kağıtlarının bir arada olduğu ve üstelik yüksek kalitede sunulan duvar kağıtlarına buradan devam ederek kolayca ulaşabilirsiniz. Çevrimiçi bir fotoğraf paylaşım platformu olan Imgur üzerinden paylaşılan bu şık duvar kağıtlarına dilediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Duvar kağıtlarını iPhone’unuza kaydetmek için yapmanız gerekense oldukça basit. Hangi duvar kağıdı indirmek istiyorsanız o duvar kağıdının üstünde ekrana biraz basılı tutun ve fotoğrafı kaydet deyin. Hemen iPhone’unuzun ana ekranı üzerinden Fotoğraflar uygulamasına gidin ve indirdiğiniz bu duvar kağıdını seçerek ekranınızın sol alt köşesinde yer alan simgeye dokunun ve “Duvar Kağıdı Yap” seçeneğine tıklayın. Ayarlar >  Duvar Kağıdı menüsünden indirdiğiniz duvar kağıdını kilit/ana ekran/her ikisi için duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. Ana ekranınız için mi yoksa kilit ekranınız için mi veya her ikisi için mi ayarlayacağınızı seçmek size kalmış.

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Dostum konu başlığında ki duvar kağıdına ulaşmanın bir yolu var mıdır?

Comments are closed.