MacBook Air alınır mı? Fiyatı ile bütçeleri zorlayan MacBook…

apple-macbook-air-2017-05

Merhabalar, AppleFoni okuyucuları. Yep yeni bir blog yazımız ile sizlerleyiz. Bu yazımızda sizlere fiyatı ile bütçeleri oldukça zorlayan MacBook Air alınır mı, alınmalı mı? gibi sorularınıza cevaplar arayacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

teknik destek <

MacBook Air’in 31 Mayıs 2018 Perşembe itibariyle Türkiye’de ki en uygun fiyatı 3,549,00TL. MacBook bilgisayarlar sürekli olarak 3,500,000 – 4,000,000 TL arası civarlarda dolar kuruna göre değişkenlik göstermektedirler. Peki MacBook için bu kadar para vermeye değer mi?

Eğer siz bir ofis çalışanı ya da internet üzerinden gelir elde eden bir insansanız, oyunlarla pek aranız yok ise sizlere piyasada önerebileceğim tek bilgisayar MacBook Air ve diğer modelleridir. Fakat bu Mac‘te oyun oynayamayacağınız anlamına gelmez. MacBook’ta sizlerde oyun oynayabilirsiniz. Peki – ne oynayabiliriz – sorularınızı duyar gibiyiz. MacBook’ta CS:GO’dan başlayarak bir çok oyuna kadar oyunlar oynayabilirsiniz.

Türkiye’de bilgisayarlarda artık kullanıcılar; bilgisayarın hızına oldukça önem vermekte. Bilgisayar alırken ekran kartı, dahili depolama alanı, inç ve GHz gibi özelliklere dikkat ederek satın almaktalar.

Türkiye’de ise güzel bir bilgisayar almak isteyen bir insan cebinden en az 2600TL’ye yakın bir para çıkarması gerekmektedir. Bu kadar rakamı ödeyebilen bir aile ise 1000TL daha fedakarlık ederek alabileceği bir MacBook, garanti süresinide baz alırsak 5-6 sene rahat kullanabileceği anlamına gelmekte.

Apple Foni olarak bugün sizlere MacBook alınır mı? gibi sorularınızı cevap aramaya ve sizleri biraz daha düşünmeye ittik. Umarım sizlerde yazımızı beğenmişsinizdir. MacBook kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyoruz. İyi günler, hoş çakalın!

müşteri hizmetleri

1 Comment

Comments are closed.