İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MacBook Görünümlü Apple Store!

Apple, Chicago’da cam duvarlara ve ilginç bir çatıya sahip yeni perakende mağazasını bir süredir inşaa ediyor. Bu perakende mağazasını diğerlerinden farklı kılan şey ise kesinlikle çatısı. Chicago haber sitesi DNAinfo tarafından elde edilen ve paylaşılan görüntülerde, inşaası devam eden Apple Store’un çatısının tam orta noktasına beyaz bir Apple logosunu eklenildiği ve yapının üst kısmının bir Apple dizüstü bilgisayarı gibi göründüğü net bir şekilde görülüyor.

teknik destek

Çatı, MacBook ve MacBook Pro’nun gümüş alüminyumunu andıran oval kenarlı ve aynı dikdörtgen şekilli bir malzemeden yapılmış. İnşaat tamamlandığında bu özel görünümlü çatı cam duvarların tepesine yer alacak ve diğer Apple Store’ların aksine bu mağazaya üstten bakıldığında MacBook tarzı bir tasarım görülecek.

Chicago Nehri’nin üstünde yer alan tarihi Michigan Avenue Köprüsü’ne yakın olan yeni mağaza, Apple’ın ortağı Foster + Partners tarafından tasarlanmış.

2015 yılındaki planlara dayanarak binanın 20.000 metrekarelik alana yayıldığını söyleyebiliriz. İki katlı olacak olan yeni Apple Store’un ne zaman açılacağıyla ilgili bir haber yok ancak inşaasının tamamlanmaya yakın olduğu belirtiliyor.

teknik destek