Mercedes AMG GT Coupe tanıtıma az bir süre kala sızdırıldı

Mercedes AMG GT Coupe1

Mercedes’in uzun süredir beklenen Mercedes AMG GT Coupe‘un teaser görselleri kısa süre önce paylaşılmıştı. Otomobil hayranlarını çok fazla heyecanlandıran AMG GT Coupe ve özellikleri salı günü Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılması bir kaç gün kala internet ortamında sızıntılar paylaşıldı.

teknik destek <

Cenevre’de düzenlenmesi beklenen otomobil fuarında birçok otomobil tanıtılacak. Bu modeller arasında en fazla merak edilen ve beklenen Mercedes AMG GT Coupe olurken, otomobil kısa süre önce internet ortamında sızdırıldı.

2

Oldukça güzel bir tasarıma sahip olan Mercedes AMG GT Coupe modeli yuvarlak ızgarasıyla çok fazla dikkat çekiyor. Motor üstü kaputtaki birçok ince detay tasarım konusunda kendini çok güzel yansıtıyor.

Mercedes AMG GT Coupe3

Sızıntı görsellere bakıldığında Mercedes AMG GT Coupe modeli çok fazla sportik bir değer sunarken, oldukça farklı bir tasarım kullanıcının karşısına çıkıyor. 2018 yılında çıkması beklnen otomobille beraber BMW M8 Gran Coupe modeli de bekleniyor.

Mercedes AMG GT Coupe4

800 Beygirlik Motora Sahip Model Çıkabilir!

Mercedes’in AMG GT Coupe modelindeki sızıntılara baktığımızda ise 608 beygirlik çift turbolu 4.0 litrelik V8 motor ile geliyor. Ayrıca 2019 yılında hibrit motor seçeneğininde olacağı iddia edilmekte.

müşteri hizmetleri