Oppa Reno yeni renk seçenekleri

Oppa Reno yeni renk seçenekleri

Oppa Reno yeni renk seçenekleri ortaya çıktı. Boncuk beyazı, okyanus yeşil ve mercan portakalı dikkat çeken renkler olacak. Oppo Reno özellikleri kısmi olarak belli oldu.

teknik destek

Dünyada yeni bir trend haline gelen Oppa marka telefonların kullanımı son günlerde giderek yaygınlaşmıştır. Oppa yetkilileri geçtiğimiz günlerde yaptıkları bir açıklamada Reno modeline yeni renk seçenekleri sunduklarını açıkladı. Bunun yanı sıra yapılan açıklamada Oppa tarafından yeni üretilecek olan Reno Z’nin teknik ayrıntıları da açıklandı.

Oppa Reno renk tercihleri

Oppa Reno marka telefonlarında çok sayıda renk seçenekleri ile kullanıcıların karşısında olacak. Oppa böylece her zevkten insana hitap etmek istiyor. Oppa firması, renk seçeneğinin geniş tutulması ile telefon satışlarında da artış gösterebileceğini ön görüyor.

Oppa-Reno-yeni-renk-secenekleri-2
Oppa Reno yeni renk seçenekleri

Oppa’nın Reno model akıllı telefonu için seçtiği renklerin başında siyah ve beyaz renkler geliyor. Bu renkler dışında spesifik renklere de yer verilmiş görünüyor. Bu renkler arasında ise yıldız moru, gece siyahı, jet siyahı, okyanus yeşili ve boncuk beyazı yer alıyor. Oppa yaptığı son açıklamada bu renk seçeneklerine bir yenisini daha eklediğini ifade etti. Piyasaya sürülecek olan Oppa Reno marka telefonlarda mercan portakalı rengi de yer alacak.

Oppa Reno teknik özellikleri

Oppa resmi internet süresi üzerinden yaptığı açıklamada Oppa Reno cihazının teknik özelliklerine yer verdi. Yapılan açıklamaya göre telefonun kamera özellikleri dikkat çekici bir unsur olarak dikkat çekiyor. Telefonun ön kamarası 32 MP, arka kamerası ise 48 MP kalitesinde fotoğraf çekebiliyor. Telefonun hafızasının ise 6 GB olarak belirlenmiş olduğu görünüyor.

müşteri hizmetleri