İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

PDF Forms 26 TL Yerine Bugün Ücretsiz

Avukatlar, avukat asistanları ve resmi belgelerle haşır neşir olan herkes, bayram edin! Bugünün uygulaması iş hayatınızı aşırı kolaylaştıracak. PDF Forms, Adobe PDF formlarını ve dokümanlarım doldur, imzala ve not ekle.

teknik destek

PDF Forms, PDF formları ve yasal PDF belgeleriyle çalışmak zorunda olan herkes için, güçlü bir işlem uygulamasıdır. Bu uygulama yardımıyla, formları doldurabilir, belgeyi hazır hale getirmek için not ya da açıklama ekleyebilir ve anlaşmalar ile bildirileri imzalayabilirsiniz. Üstelik uygulama, e-posta, Google Drive ya da Dropbox gibi kullanışlı paylaşım seçeneklerinin bir seçkisini sunmakta ve AirPrint aracılığıyla belgelerinizi yazdırmanızı sağlamaktadır.

PDF Forms, e-posta ya da iTunes dosya paylaşımı aracılığıyla aldığınız belgelerle çalışmanızı, onları Dropbox ya da Google Drive klasörlerine yüklemenizi ve PDF PROvider gibi, PDF dosyası üreten tüm uygulamalar üzerinden açabilmenizi sağlar.

Farklı zamanlarda ve durumlarda imzalamanız ya da doldurmanız gereken bir belge veya formunuz varsa, bunları kolayca bir şablon haline getirebilirsiniz. Bunun için, Çoğaltma seçeneğini kullanarak belgenin bir kopyasını Dosya Yöneticisinde oluşturmanız veya düzenlediğiniz belgeyi farklı bir adla kaydetmeniz gerekecektir.

PDF Forms, belgelerinize elle attığınız imzayı eklemenizi kolaylaştırır. Sadece imzanızın bir kopyasını kaydedin ve onu istediğiniz zaman kullanin. Birkaç dokunmayla kaydedilmiş imzanın boyutları değiştirilebilir ve PDF formu ya da kontratının ilgili yerine yerleştirilebilir. Bundan daha da fazlasi, PDF Forms entegre tarayıcı modülünü özellikle el yazımı imzaları taramak için vasıflandırır.

Taranmış imza akıllı matematiksel algoritma tarafindan işlenir ve herhangi bir PDF belgesine eklenebilir. Geliştirilmiş güvenlik için, belge ve imzalannıza erişim, şifreyle korunabilir. PDF Forms ile, her türlü PDF formunu doldurabilirsiniz. Formu açın ve alanları doldurun. Halihazırda doldurulmuş bir bölgedeki herhangi bir yere açıklama ya da yorum ekleme seçeneğine de sahip olacaksınız.

Ayrıca, PDF Forms, daha önceden oluşturulmuş formlardan yeni dosyalar üretebilmeniz için, sayfaları yeniden düzenlemenizi ve doldurulmuş belgeleri bölmenizi de sağlar. Uygulama aracılığıyla her türlü belge, doğrudan Dropbox ya da Google Drive’a yüklenebilir ya da kolayca e-posta aracılığıyla gönderilebilir.

[button color=”” size=”” type=”” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/pdf-forms/id479202541?mt=8″]İndir[/button]

müşteri hizmetleri