PlayStation 4 (PS4) için yeni yazılım güncellemesi

ps4

Oyun sektöründe konsol konusunda en bilindik isim PlayStation 4 kısa süre önce 5.50 sürüm numarasına sahip bir güncelleme aldı.

teknik destek <

Sony firması kısa süre önce duyurmuş olduğu PS4 yazılım güncellemesi 5.50 ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Çok uzun zamandır beta olarak kullanıcılara gelmiş olan yazılım güncellemesi tüm kullanıcılara gelirken birçok yeniliği ve geliştirmeyi beraberinde getiriyor.

Yeni yazılım güncellemesi tam 460 MB dosya boyutunda olup, ek olarak ebeveyn kontrolü ve organizasyonel, sumersampling gibi bazı özellik veya seçenekleri sunuyor. Sumersampling özelliği sayesinde 2K ve daha düşük TV‘lerde bile ciddi bir kalite sağlıyor.

1

Yenilikler Büyük, Heyecan Büyük!

Yeni gelen ebeveyn kontrolüyle beraber veliler, çocuklarının hangi saat aralıklarında oynayacağını belirleyebilir veya kısıtlayabilir. Plus aboneleri ise Kütüphane uygulamasında farklı bir bölüm görecekler. Bu farklı bölüm ile ücretsiz oyunlar hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Ayrıca güncelleme ile beraber bildirimler de çok basit bir şekilde silinecek ve arka plan ve takım logosu da özelleştirebilir olacak. Mesaj konusu kapak fotoğrafı, USB cihazlardan veya başka bir cihaz üzerinden değiştirilebilecek.

müşteri hizmetleri