İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Samsung Galaxy C9’dan Yeni Görseller!

Samsung Galaxy C9 ile ilgili spekülasyonlar bitmek bilmiyor. Note 7 ile ortaya çıkan büyük başarısızlığın ardından Samsung cephesinde yeni gelişmeler olacağını söylemek mümkün.

teknik destek

1476520160_galaxy-c9-1

Güney Koreli internet sitesi TENAA tarafından sızdırılan Galaxy C9 ile ilgili görseller, teknoloji dünyasının gündeminde! Geçtiğimiz Ağustos ayından bu yana özellikleri ve çıkış tarihi ile ilgili birçok öngörünün var olduğu cihaz için tartışmalar şimdiden başladı.

1476520164_galaxy-c9-2

Tamamen metalden oluşan ince bir dış kapak tasarımına sahip olacağı güçlü bir şekilde iddia edilen Samsung Galaxy C9, donanım özellikleriyle dikkat çekiyor. İşlemci olarak Qualcomm’un Snapdragon 617 yongaseti kullanılacak. Aynı zamanda 8 çekirdekli bir işlemciye sahip olacak. Samsung Galaxy C9 için 4 GB RAM kapasitesi tercih edilmiş. Ayrıca 16 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ön kameraya sahip olacağı güçlü bir şekilde dile getiriliyor. Tüm bunlarla birlikte Quick Charge 3.0 özelliği de mevcut. Galaxy C9 5.7 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekranıyla önceki tasarımlarla büyük benzerlikler içeriyor. Minimum 32 GB depolama desteğinin sunulacağı cihaz için ek olarak Micro SD kart girişi de mevcut. Ve uzun zamandır beklenen Samsung Cloud uygulamasının da Galaxy C9’da yer alacağı söyleniyor. Tüm bu özelliklerin %100 olarak yer aldığını söylemek için henüz erken ancak ortaya çıkan iddialar özelliklerin hemen hemen bu seviyelerde olacağını gösteriyor.

teknik destek