Şimdi yükleniyor

Sevgilinizi Yapay Zeka ile Bulmak İster misiniz? Tinder ile Değişime Hazır Olun!

iPhone-icin-Tinder-Uygulamasi

Sevgilinizi Yapay Zeka ile Bulmak İster misiniz? Tinder ile Değişime Hazır Olun!

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

Büyüyen flört uygulaması Tinder. Yıllardır gelişen algoritması ile belki size saçma gelebilir ama “insanlık için iyi” hale geldi. Belki Tinder’e yolunuz düşmedi ya da gerekli görmediniz ama inanın çevrenizdeki insanlarının hayatlarını etkilediği bir gerçek.

teknik destek

“Kaydır -> Hayır > Tekrar Kaydır = Evet” tam da bu şekilde, iPhone’unuzla sevgilinizi ya da daha doğru bir tabirle sevgiliniz olabilecek kişiyi bulabilirsiniz. Milyonlarca insanın hayatını değiştiren flört uygulaması gerçekten de bu kadar basit çalışma yapısına sahip.

Her ne kadar Tinder basit bir kullanıma sahip olsa da aslında altında yatanlar o kadar basit değil. Zaten şu anda dünyanın en popüler flört uygulaması olması ve arkasındaki şirketin ciddi bir teknoloji şirketi olması bunu tetikleyen etmenler arasında.

Günümüzün gelişen teknolojisi yapay zeka ile Tinder’in buluşmasına ise oldukça az kaldı. Mesela “Hey Siri, bu akşam durumlar nasıl?” diye sorduğunuzda Tinder araya girerek “Sokağının aşağısında hoşlanabileceğin birisi var. O da senden hoşlanıyor üstelik yarın akşam işi yok.” diyebilir.

Ve işte büyük eşleşme. Kimisine göre heyecan verici kimisine göre ise biraz korkutucu.

Mevcut durumda Tinder, şu an için sadece yaş, konum ve Facebook arkadaşlarınızdan aldığı birkaç veriyi kullanıyor ama gelecekte işler değişecek gibi duruyor.

Meraklısı, iOS için Tinder uygulamasını buradan devam ederek indirebilir.

teknik destek