Speck, MacBook Pro ve iPhone için Yeni Düşürmeye Karşı Koruyucu Presidio Kılıflarını Duyurdu

speck-presidio-show-iphone-kilifi

Apple’ın ürün serisi için yaptığı kutular ve aksesuarlar için en iyi bilinen Speck, bu yılki Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES 2017) iki yeni darbe korumalı kılıfını duyurdu. Presidio Clear, Speck’in ilk düşürmeye karşı koruyucu dizüstü bilgisayar kılıfı olurken, Presidio Show ise en yeni iPhone kılıfı olarak gelmiş oldu.

speck-presidio-clear-macbook-pro-kilifi

Presidio Clear, dinamik, şeffaf bir malzeme ile Speck’in “Impactium Clear” olarak adlandırdığı bir üründür ve şirkete göre, şokları absorbe edebilir ve yayabilir. Bu şekilde, koruyucu bu kılıf MacBook Pro’yu dört metreye kadar düşürmelere koruyabiliyor.

Presidio Clear, Speck’in Presidio akıllı telefon kılıfları ile aynı materyalden yapılmış ve MacBook Pro’nu tasarımını kapatmayan şeffaf bir yapıya sahip. UV’ye dayanıklı olduğundan zamanla sararma yapmıyor. Kasa, MacBook Pro’nun kapağına ve ana kasası oturuyor.

speck-presidio-show-iphone-kilifi

iPhone 7 ve 7 Plus (ve iPhone 6s ve 6s Plus) için Speck, Apple’ın en yeni cihazlarının renklerine uyacak şekilde tasarlanmış yeni Presidio Show kılıflarını da tanıttı. Kılıf, kullanıcılara parlak görünüme sahip Simsiyah iPhone 7 için arttırılmış güvenlikli özel yapıya sahip.

Presidio Show, iPhone’u 10 feet’ten yani yaklaşık 3 metreden düşürmelere karşı koruyacak şekilde, Speck’in Impactium malzemesi ile güçlendirilmiş. Kılıfın şu anda siyah renk seçeneği mevcut ve yakın gelecekte altın, roze altın ve gümüş renk seçenekleri de sunulacak.

iPhone 6, 6s, 7, 6 Plus, 6s Plus ve 7 Plus için Presidio Show bugün Speck web sitesinden 39,95 dolar karşılığında satışa sunulacak.

Presidio Clear ise 2017 Şubat ayında, 13 inç MacBook Pro için 99,95 dolar fiyatla satışa sunulacak. Clear ve Onyx Black olarak satışa sunulacak olan kılıf ek MacBook Pro modelleri için yılın ilerleyen günlerinde piyasaya sunulacak.

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!