TrendForce, iPhone 7 İle İlgili İddiaları Teyit Etti

iPhone 7

TrendForce tarafından yapılan tedarik zinciri araştırması bu yılki iPhone 6s üzerinde küçük bir yükseltme olacağını düşündüren önceki raporlar destekliyor. Firma daha önceki raporlarla listelenen özelliklerin doğru olduğunu söylüyor.

teknik destek <

TrendForce’a göre iPhone 7 4.7 inç ve 5.5 olmak üzere iki farklı boyutta gelecek. 5,5-inçlik modeli olan iPhone 7 Plus’ta depolama alanı ve kamera olarak geliştirme içermekte.

TrendForce iPhone 7 Plus için 3GB RAM iddiasını ortaya atan KGI raporunun doğru olduğunu söylüyor. Firmaya göre iPhone 7 Plus’ta çift kamera yer alacak ve 3 GB RAM çift kamera ile alınan görüntüleri işlemek için kullanılacak.

[irp posts=”7180″ name=”iPhone 7 İçin Rekor Satış Bekleniyor”]

iPhone 7 için 256GB depolama alanı iddiasını destekleyen firma Apple’ın 128GB olan en yüksek depolama alanını artırmak için henüz karar vermemiş olduğunu söylüyor. Apple eğer karar verirse iPhone 7 depolama alanı 32 GB, 128 GB ve 256 GB olacak.TrendForce, Apple’ın 16 GB giriş seviyesinden vazgeçerek 32 GB’a geçiş yapacağı konusunda da gelen iddiaları teyit ediyor.

OLED ekran konusunda sürekli farklı tarihler ortaya atıldı. TrendForce, OLED ekranlı iPhone’ları 2018 yılından önce göremeyeceğimizi belirtiyor.

müşteri hizmetleri