İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tüm iOS 11 Özellikleri ve İpuçları

Geçtiğimiz hafta düzenlenen WWDC etkinliğinin açılış konuşmasında, Apple’ın yönetim kadrosu bir dizi ilgi çeken yazılımsal ve donanımsal yenilikleri duyurmalarıyla teknoloji dünyasını domine etmeyi başardılar. Apple, bir takım yeni yazılım yeniliklerine ek olarak yepyeni bir 10.5 inç iPad Pro‘yu ve etkileyici ses bombası HomePod‘unu duyurdu. Bütün bunlar kuşkusuz daha fazla kullanıcıyı etkileyecek şeylerdi ancak şirketin yaptığı duyuruların içindeki en önemli şey hem iPhone’u hem iPad’i hem de iPod touch’ı daha güçlü hale getirecek olan iOS 11‘di.

teknik destek

Apple’ın sahnedeki süresinin kısıtlı olmasından dolayı iOS 11’in özelliklerinin tamamını görmemiz mümkün olmadı. iOS 11’in yayınlanan ilk geliştirici betası ile daha fazla iOS 11 özelliğini görmemiz ve deneyimlememiz mümkün oldu ki bu yenilikleri elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz ancak taktir edersiniz ki tamamını önünüze getirmemiz mümkün değil.

Tam da bu noktada, Apple dünyasının önemli YouTube kanallarından olan EverythingApplePro iOS 11 beta sürümünü derinlemesine mercek altına almış ve 75’den fazla iOS 11 özelliğini, ipucunu, püf noktasını önümüze getiriyor.

teknik destek