Şimdi yükleniyor

Türkiye Garantisi Olan iPhone X Modelleri

Türkiye Garantisi Olan iPhone X Modelleri

Türkiye Garantisi Olan iPhone X Modelleri

Son Güncelleme tarihi 22 Temmuz 2018 by Harun Yıldırım

iPhone X ülkemizde neredeyse bir yıldır satışta bulunuyor. Ülkemizdeki son zamlarla birlikte fiyatı iyice yükselen cihazı yurtdışından almak isterseniz, hangi iPhone modellerinin Türkiye garantili olduğunu bilmeniz gerekiyor. Türkiye garantisi olan iPhone X modelleri hangileri?

teknik destek

Ülkemizde garantisi olan ve teknik servis desteği bulunan iPhone X modellerini sizlere aktaracağız.

Ülkemizde de satışta bulunan iPhone X’ler A1901 model numarasına sahip, bu modeli SİM kilitsiz olarak satın aldıktan sonra istediğiniz SİM kartı takabiliyorsunuz.

Amerika’danveya farklı ülkelerden iPhone X satın almayı düşünürseniz model numarasını kontrol etmelisiniz. A1965 ve A1903 model numaralarına sahip olan cihazlar SİM kilitsizdir fakat başka bir ülke için üretildiğinden dolayı Türkiye’de 120 gün içinde kapanacaktır. Kapanmasını önlemek için kayıt işlemlerini E-Devlet üzerinden yapabilirsiniz.

D9E29F44-A7B1-40ED-866E-D2C096A208D7-1024x641 Türkiye Garantisi Olan iPhone X Modelleri

iPhone X’in A1865 modeliyse yalnızca ABD için özel üretilmiştir ve ABD haricindeki SİM kartları ile kullanmak mümkün değildir. Aynı durum A1902 modeli için geçerlidir. Bu model de Japonya için üretilmiştir ve sadece orada kullanılabilir.

Türkiye’de garantisi bulunan tüm iPhone X modelleri, Apple yetkili servisleri tarafından servis kapsamı altındadır.

teknik destek