İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ünlü Analist, Samsung Galaxy S8 Satışlarının Rekor Düzeyde Olmayacağına İnanıyor

KGI’nin tanınmış Apple analistlerinden Ming-Chi Kuo, bu haftasonu yeni bir yatırımcı notuyla geldi ve Samsung’un tanıtımına yaklaşıldığı Galaxy S8’i odaklandı. Bununla birlikte raporda Apple ile ilgili birkaç açıklama da yer alıyor.

teknik destek

Kuo, Samsung’un Galaxy S8’i geçen seneki Galaxy S7’den daha zayıf bir talep göreceğine inanıyor. Bunun bir sebebi olarak ise geçen seneki Galaxy Not 7’yi görüyor. Bununla birlikte, Galaxy S8’e talebin yavaşlamasının diğer bir nedeninin, Samsung’un bu yıl artan bir rekabetle karşı karşıya kalacağı yönünde.

Kuo, yatırımcılara Galaxy S8’in yeterince cazip olan özelliklere sahip olmadığına dikkat çekiyor ve bu nedenle OLED iPhone’un oldukça fazla ilgi göreceğine inandığını aktarıyor. Analist, Apple’a da birkaç öneride bulundu. Özellikle OLED ekran tedariğinin zor olduğunu belirten Kuo, Apple’ın iPhone 8 ile karşılacağı yüksek talebe şimdiden hazırlık yapmasının altını çizdi. Galaxy S8 için ise analistin öngörüsü net; rekor bir ilgi olmayacak.

Analist, OLED ekranı, kablosuz şarj etme özelliği, yeni cam kaplama gövde ve işlev alanı dahil olmak üzere iPhone 8’le ilgili çeşitli ayrıntılar sunuyor. Analistin raporunda yer alan hemen hemen her detayı daha önce zaten sizlerle paylaşmıştık. Şimdi Apple ürünleri konusunda sarraf olarak görülen Kuo’nun belirttiklerinin tam da bu yönde olduğunu altını çizelim.

müşteri hizmetleri