Xiaomi Mi 8 iPhone X’e mi benziyor? Tartışma konusu…

XiaomiMi8themostblatantAppleiPhoneXripoffyetandwhatstolikeaboutitfirstimpressions

Merhabalar, AppleFoni okuyucuları. Bu yazımızda sizlere son zamanlarda teknoloji forumlarında sıkça söz edilen Xiaomi Mi 8 telefonu hakkında haberler yapılmaya devam ediyor. Telefonun ismi ve görünümü ile oldukça söz ettiren Xiaomi Mi 8 telefonunun modelinin yapısı iPhone X’e benzediğine dair iddialar var. Peki bu doğru mu? Gelin hep birlikte bu konu hakkında bizde AppleFoni olarak düşüncelerimizi aktaralım.

teknik destek <

Xiaomi çıkardığı telefonlar ile dünyanın en iyi akıllı telefonu şirketleri arasında 4.sırada bulunmakta. Öyle olacak ki çıkardıları Powerbank ve diğer teknolojik cihazlar ile adından oldukça söz ettiren Xiaomi çıkardığı ilk telefonlar ile de piyasaya damgasını vurmuştu.

Son çıkardığı ve lansmanını yaptığı Xiaomi Mi 8 hakkında çıkan iddialarda göz önünde bulundurulduğunda Xiaomi Mi 8’in bizde AppleFoni olarak iPhone X’i andırdığını hatta benzediğini söyleyebiliriz.

İşte o benzerlik:

Ekran Resmi 2018-06-02 22.02.24 Ekran Resmi 2018-06-02 22.02.17

Evet AppleFoni okuyucuları, son sözü siz değerli okuyucularımıza bırakıyoruz. Sizce cihazlar benziyor mu? Görüşlerinizi bekliyoruz..

müşteri hizmetleri

4 Comments

  1. Benzemek mi? Yine bir çalıntı vakası desek? Bir süredir tüm telefonlar iPhone 6 kopyası tasarımdaydı şu sıralar ise her çıkan yeni telefon iPhone X’i birebir taklit ediyor. Çentik eleştiri yağmuruna tutulmuştu, ne oldu? Apple’ın her zaman öncü olduğu bir kez daha kanıtlanmış oldu, arka kamera düzeni bile yeni telefonlarda hep iPhone X çakması, gerçekten rezillik… Hiç mi özgün fikirleri yok anlamış değilim açıkçası. Bonus: Android P de iOS 11 özellikleni kopyalamaya başladı, çok yazık.

Comments are closed.