Yeni 2018 iPad Pro Hakkında Yeni Detay!

Yeni 2018 iPad Pro Hakkında Yeni Detay!

Yeni 2018 iPad Pro modelinin tasarım çizgileriyle ilgili fikir veren bir simge iOS 12’nin beta yazılımında görüldü.

teknik destek <

9to5Mac üzerinde paylaşılan habere göre simge, iOS 12 Beta 5 sürümünün pil kullanımı kategorisinde görülüyor. Analistlerin fikir ve raporlarına göre, Firmanın Touch ID’li Ana Ekran düğmesini kaldırıp, yerine TrueDepth kamera sistemi ve Face ID eklemesi bekleniyor. Görülen simge de bu söylentileri doğruluyor.

Çıkan bilgi ve söylentilere baktığımızda bu sene tanıtalacak olan iPad Pro modellerinde Face ID özelliği yer alacak fakat iPhone X’de gördüğümüz çentiğin olup olmayacağı ise bilinmiyor.

Yeni 2018 iPad Pro Hakkında Yeni Detay!

Yeni 2018 iPad Pro cihazlarında ince çerçeveler kullanarak, büyük ekrana yer verilecek. Cihazda daha hızlı işlemci ve Face ID özellikleri bulunacak. İlk defa iPad modellerinde kulaklık girişinin de kaldıralacağı da söylentiler arasında bulunuyor.

Yeni iPad Pro modellerinin satış tarihi belli değil fakat iPhone modelleriyle beraber Eylül ayında tanıtılabilirler. Başka bir ihtimal ise Ekim ayında özel bir etkinlik ile tanıtılmaları! Firmanın önceki yıllarda Mac ve iPad modellerini Ekim ayında tanıttığını hatırlıyoruz.

müşteri hizmetleri