İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni 4 inç iPhone 5SE ve 9.7 inç iPad Pro’nun Tanıtılacağı Etkinlik 22 Mart’ta Gerçekleşebilir

Şubat ayı boyunca, Apple’ın 15 Mart’ta bir etkinlik gerçekleştireceği ve yeni 4 inç iPhone’u, yeni iPad’i ve yeni Apple Watch kayışlarını tanıtılacağı konuşulmuştu.

Ancak bugün isimsiz kaynaklardan elde edilen bir rapora göre Apple’ın etkinlik tarihini 22 Mart’a kaydırdığı iddia ediliyor. Özellikle 22 Mart’ın neden tercih edildiği bilinmiyor. Raporda ayrıca ek bir detay da ne yazık ki verilmiyor.

Uzmanlara göre, Apple’ın Mart etkinliği için yoğun bir çalışma içerisinde olduğu açık ve hal böyle olunca yeni cihazlar üzerindeki planlama ve çalışmaların bunu gerektirdiği iddia ediliyor. Şirketten henüz etkinlikle ilgili herhangi bir açıklama yok ancak yakın gelecekte, muhtemelen 1-2 hafta sonra resmi bir etkinlik duyurusunun yapılacağı da açık.

Apple’ın özel Mart etkinliğinde, 9.7 inç yeni iPad Pro ve yeni 4 inç iPhone 5SE’nin tanıtılmasının beklendiğini belirtelim.

Etkinlikle ilgili daha fazla detayın takipçisi olduğumuzu da hatırlatalım. Ve etkinliğin olduğu gün canlı anlatım ile sizlere an be an aktarımda bulunacağımızı da belirtelim.